Inżynier/technolog - dział elektroceramika (k/m)

Adecco Poland Sp. z o.o.
Kraków Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Dla naszego wieloletniego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy Inżyniera/technologa do działu elektroceramiki (k/m).
Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku, będzie transfer procesów produkcji ceramiki z oddziału zagranicznego do Polski, a następnie koordynowanie i rozwijanie tej produkcji.
Lokalizacja: Lublin.

Zadania:

• Planowanie i kierowanie procesem produkcji ceramiki w celu zapewnienia, że produkt spełnia bieżące wymagania.
• Monitorowanie, utrzymywanie i ulepszanie operacji produkcji ceramiki.
• Opracowywanie, wdrażanie i prowadzenie programu testowania i weryfikacji produktów.
• Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów związanych z procesem lub materiałami.
• Projektowanie i wdrażanie usprawnień procesów, tworzeniu procedur;
• Opracowywanie i rozwijanie nowych produktów.
• Współpraca międzynarodowa i podróże służbowe (głównie na etapie transferu).

Oferujemy:
• Realne możliwości rozwoju w innowacyjnych projektach w międzynarodowym środowisku.
• Stabilne zatrudnienie, czyli umowa na czas nieokreślony już po 3 miesiącach.
• Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji.
• Elastyczny czas pracy, którą możesz rozpocząć między 6.00, a 9.00.
• Benefity: ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie zdrowotne, premie świąteczne 2 razy do roku i kartę sportową.
• Szkolenia wewnętrzne, zagraniczne i możliwość dofinansowania do szkoleń zewnętrznych.
• Naprawdę przyjazną atmosferę i wspierające otoczenie .

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe z dziedziny materiałoznawstwa z naciskiem na ceramikę (lub inne związane z ceramiką).
• Biegła znajomość j. angielskiego.
• Wiedza techniczna z zakresu ceramiki i rozumienie procesów ceramicznych.
• Doświadczenia w opracowywaniu i przetwarzaniu ceramiki.
• Umiejętność czytania i interpretowania specyfikacji technicznych.
• Umiejętność oceny problemów związanych z projektowaniem, rozwojem, produkcją i jakością produktów.
• Doskonałe umiejętności komunikacyjne, interpersonalne i negocjacyjne ze wszystkimi poziomami personelu i kierownictwa.
• Doskonałe umiejętności organizacyjne.
• Znajomość programu SAP - mile widziana.

Oferta dotyczy pracy stałej, zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
26 kwi 2024;   from: www.olx.pl