Mistrz produkcji / technolog produkcji budynków modułowych

Osoba fizyczna (prywatna)
Kraków Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • organizacja i nadzór procesu produkcyjnego budynków modułowych (stalowych / drewnianych / stalowo – drewnianych);

  • przygotowywanie planów produkcji, harmonogramów prac i koordynacja dostaw materiałów, pół-prefabrykatów i elementów składowych wykonywanych budynków;

  • zarządzanie i koordynacja pracy zespołu pracowników produkcji oraz podwykonawców;

  • nadzór jakościowy wykonywanych prac oraz weryfikacja zgodności z dokumentacją i wymaganiami jakościowymi;

  • okresowe odbiory jakościowe prac oraz przygotowanie dokumentacji jakościowej projektu;

  • udział w kontroli realizacji projektu pod kątem zgodności z harmonogramem i budżetem;

  • kontrola przestrzegania zasad i przepisów BHP oraz dbanie o sprawność maszyn i narzędzi;

  • przygotowywanie raportów z bieżącej pracy, monitorowanie zaawansowania prac i zgodności z harmonogramem, dbanie o zwiększanie efektywności pracy.

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w nadzorze produkcji budynków modułowych oraz w bezpośrednim zarządzaniu zespołem produkcyjnym;

  • mile widziane doświadczenie w nadzorze prac budowlanych / montażowych na budowie (majster / inżynier budowy / kierownik budowy);

  • mile widziane posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej;

  • wykształcenie min. średnie techniczne, ukończenia studiów inżynierskich na kierunku budownictwo będzie dodatkowym atutem,

  • znajomość technologii budownictwa modułowego i budownictwa ogólnego;

  • znajomość programu AutoCAD oraz pakietu MS Office;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie,

  • znajomość rynku materiałów budowlanych i wykończeniowych;

  • bardzo dobra umiejętność organizacji pracy i zarządzania pracownikami, umiejętność pracy pod presją czasu oraz rozwiązywania problemów produkcyjnych;

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki pracy,

  • Szansę rozwoju zawodowego,

  • Ambitne wyzwania,

  • Pracę w środowisku międzynarodowym, w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Wysoką kulturę pracy i relacji w firmy, bardzo dobrą atmosferę pracy,

  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop służbowy, telefon.

10 maj 2024;   from: www.olx.pl