Doświadczony spedytor międzynarodowy

Osoba fizyczna (prywatna)
Inowrocław Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Zatrudnię spedytora z doświadczeniem, transport międzynarodowy

Główne wymagania i obowiązki:

  • Znajomość zasad czasu pracy kierowców oraz przepisów dotyczących transportu drogowego

  • Znajomość języka angielskiego/niemieckiego

  • Planowanie tras, monitorowanie przebiegu transportu, współpraca z kierowcami

Więcej informacji pod numerem: 60*******69

26 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • P.W.OSA
  • Inowrocław
5 000 zł 12 000 zł jeden miesiąc
Opis: Nasza firma powstała w 2012 roku. Od początku OSA działa stawiając nacisk na uczciwość, pracowitość, satysfakcję z wykonanej pracy oraz zadowolenie klienta. W związku z dynamicznym rozwojem do naszego zespołu poszukujemy spedytorów. Zapraszamy na ...
2 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Inowrocław
6 000 zł 9 000 zł jeden miesiąc
Opis: Firma z wieloletnim doświadczeniem w transporcie międzynarodowym poszukuje kierowcy kat. B. głównie w relacjach Polska / Czechy / Niemcy / Holandia / Belgia. Praca możliwa od zaraz. Wyjazdy: system 10- 12 dni w trasie / 3 - 4 dni wolne Wynagrodzenie ...
19 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Inowrocław
6 500 zł 7 000 zł jeden miesiąc
Opis: Firma z wieloletnim doświadczeniem w transporcie międzynarodowym poszukuje kierowcy kat. B. głównie w relacjach Polska / Czechy / Niemcy / Holandia / Belgia. Wyjazdy: 10 – 11 dni w trasie / 3 – 4 dni wolne Wynagrodzenie: dniówki Umowa: o pracę lub ...
19 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Inowrocław
Opis: Zatrudnię kierowcę kat. C+E w ruchu międzynarodowym. Wyjazdy z Inowrocławia. Jazda zgodnie z obowiązującymi przepisami. Więcej informacji pod numerem - 66*******93.
3 lata temu