Spedytor/Handlowiec

5 000 zł - 12 000 zł jeden miesiąc
P.W.OSA
Inowrocław Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Nasza firma powstała w 2012 roku. Od początku OSA działa stawiając nacisk na uczciwość, pracowitość, satysfakcję z wykonanej pracy oraz zadowolenie klienta. W związku z dynamicznym rozwojem do naszego zespołu poszukujemy spedytorów. Zapraszamy na www.pwosa.com

Spedytor Miejsce pracy : Home office

Główne zadania na stanowisku:

  • Handel ładunkami
  • Poszukiwania nowych klientów
  • Obsługa stałych zleceń

Profil kandydata:

  • Wymagane doświadczenie w branży TSL
  • Skuteczność w realizacji zadań
  • Samodyscyplina Znajomość j. angielskiego
  • Obsługa komputera Oferujemy: Umowę o pracę/działalność gospodarcza
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy
  • Możliwość rozwoju i podnoszenie kwalifikacji w branży TSL Pracę w miłej atmosferze

Oferujemy:

  • Umowę o pracę/działalność gospodarcza
  • Możliwość rozwoju i podnoszenie kwalifikacji w branży TSL
  • Pracę w miłej atmosferze
31 gru 2021;   from: www.olx.pl