Kucharz • Kuchnia Hiszpańska • Hotel

4 500 zł - 6 500 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Warszawa Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Restauracja EL PATIO - w małym hotelu w Powsinie, profil - kuchnia hiszpańska. Tworzymy nowe miejsce z hiszpańskimi specjałami i winem, prowadzona przez rdzennego Hiszpana.

Zakres obowiązków:

Przygotowywanie potraw zgodnie z recepturami i standardami firmy
Odpowiedzialność za utrzymanie wysokiej jakości i smaku przygotowywanych dań
Planowanie i organizacja pracy w kuchni
Prowadzenie kontroli nad stanem surowców i zamówieniami
Dobieranie odpowiednich technik kulinarnych do przygotowywanych potraw
Zachowanie czystości i porządku w miejscu pracy, przestrzeganie zasad BHP
Współpraca z zespołem kuchennym i szefem kuchni
Kreowanie nowych dań i opracowywanie menu
Przestrzeganie standardów higieny żywności oraz przepisów dotyczących gastronomii

Wymagania:

Doświadczenia w pracy na stanowisku kucharza/kucharki
Znajomości podstawowych technik kulinarnych
Umiejętności organizacji pracy w kuchni
Kreatywności w tworzeniu nowych dań
Zdolności pracy w warunkach dużej presji i pod presją czasu
Znajomości zasad higieny i bezpieczeństwa żywności
Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
Otwartości na nowe wyzwania i chęci ciągłego doskonalenia swoich umiejętności kulinaranych
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
27 kwi 2024;   from: www.olx.pl