Kierowca kat. B przewóz osób Polska Niemcy Holandia, praca od zaraz

5 000 zł - 7 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Grudziądz Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

!Zatrudnimy kierowcę kat.B przewóz osób od zaraz !

!Ogłoszenie aktualne! Praca od zaraz tj. kwiecień 2024r.

Mile widziane osoby również z okolic rejonów: Trójmiasto, Pruszcz Gdański, Malbork, Tczew, Elbląg, Grudziądz, Kwidzyn oraz osób zamieszkujących w całym województwie kujawsko-pomorskim

Opis stanowiska :

  • Przewóz osób na trasach Polska - Niemcy - Holandia

  • Realizacja powierzonych zadań

  • Dbanie o powierzone mienie

  • Kreowanie i utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Współpraca z zespołem

Wymagania :

  • Prawo jazdy kat.B od minimum 5 lat

  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym

  • Dyspozycyjność

  • Uczciwość

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy od zaraz

Oferujemy :

  • Zarobki uzależnione od chęci pracy (w granicach 5000-8000 PLN na rękę)

  • Kompleksowe przygotowanie do rozpoczęcia pracy.

  • Opieka logistyczna

  • Nowoczesna flota (pojazdy typu Mercedes Sprinter, Fiat Ducato, Renault Master, Ford Transit itp.), telefon służbowy

  • Możliwość otrzymania samochodu służbowego "pod dom"

CV proszę wysyłać poprzez formularz OLX.

Zastrzegamy prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

8 wrz 2023;   from: www.olx.pl