Student prawa / administracji - do pracy w kancelarii prawnej

3 500 zł - 4 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Dąbrowa Górnicza Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Kancelaria Prawna z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy ul. 3 Maja 14 poszukuje do

zespołu:

• studenta 1-4 roku studiów zaocznych na kierunku prawo lub administracja.

Forma współpracy:

• umowa cywilnoprawna;

• pełny wymiar czasu pracy/ mniejszy wymiar pracy do uzgodnienia.

Zakres obowiązków:

• obsługa administracyjna kancelarii;

• bieżąca obsługa przedsiębiorstwa (prawo cywilne);

• przygotowywanie pozwów i pism procesowych.

Wymagania:

• samodzielność;

• chęć rozwoju i nauki;

• kreatywność;

• niestandardowe myślenie.

Oferujemy:

• pracę w wiodącej kancelarii z zakresu odszkodowań komunikacyjnych;

• możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia;

• możliwość udziału w rozprawach sądowych

• niezbędne narzędzia pracy.

29 kwi 2024;   from: www.olx.pl