Specjalista ds. kadr i płac/ Specjalista ds. rozliczeń

Osoba fizyczna (prywatna)
Białystok Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Firma transportowa zatrudni pracownika na stanowisko :

Specjalista ds. Kadr i Płac / Specjalista ds. rozliczeń

Miejsce pracy: Białystok

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Rozliczanie czasu pracy kierowców (prowadzenie ewidencji czasu pracy kierowców)

  • Naliczanie wynagrodzeń

  • Prowadzenie akt osobowych

  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON

  • Monitorowanie i koordynowanie ważności badań lekarskich, szkoleń BHP

  • Przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązywaniem, przebiegiem i ustaniem stosunku pracy

  • Wystawianie zaświadczeń o dochodach / zatrudnieniu

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia zawodowego w samodzielnej obsłudze kadrowo-płacowej

  • Praktycznego doświadczenia w rozliczaniu czasu pracy kierowców

  • Praktycznej znajomości zagadnień płacowych, podatkowych, ubezpieczeniowych i prawa pracy

  • Znajomość programu WAPRO Gang oraz Kaper, 4Trans,Płatnik.

  • Dobrej organizacji pracy oraz odpowiedzialności

Pracodawca oferuje:

  • Ciekawą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,

  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji,

  • Przyjazną atmosferę pracy i niezbędne narzędzia

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV z dopiskiem :

" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

29 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Białystok
Specjalista ds. kadr i płac OPIS Fundacja Edukacji i Wspomagania Rozwoju EVOLVER zatrudni kandydata na stanowisko - Specjalista ds. kadr i płac: Przewidywany zakres obowiązków: Wymagania: · Znajomość programu Optima (warunek konieczny...
20 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Białystok
4 500 zł 6 000 zł jeden miesiąc

Opis:

Specjalista ds. kadr i płac . Miejsce pracy: Białystok : umowa o pracę Wymiar zatrudnienia: pełny etat Dni i godziny pracy: poniedziałek-piątek, 8 godzin dziennie (biuro jest czynne od 8:00 do 16) Wynagrodzenie: w zależności od ...

3 dni temu
4 800 zł 5 800 zł jeden miesiąc

Opis:

Wciąż szukamy wyjątkowej i otwartej osoby, która będzie się dobrze u nas czuła na stanowisku: Specjalista ds. kadr i płac

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • lubisz pracę a satysfakcję daje ci ...

3 miesiące temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Białystok

Opis:

Spółka z branży telekomunikacyjnej poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Specjalista ds. Rozliczeń

Zakres obowiązków:

  • wystawianie faktur sprzedażowych,

    10 dni temu