Księgowa/ Księgowy

Osoba fizyczna (prywatna)
Gorzów Wielkopolski Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma Pai Trans Sp. z o.o. w związku z rozwojem firmy zatrudni księgową/księgowego.

Oczekiwania:

· znajomość prawa podatkowego i zasad księgowości,

· odpowiedzialność za powierzone zadania,

· doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w biurze rachunkowym.

Oferujemy:

· stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

· możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w szkoleniach

· pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole.

· praca w godzinach 8-16

30 kwi 2024;   from: www.olx.pl