Księgowa/Księgowy

ONE RENT sp. z o.o.
Gorzów Wielkopolski Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Jesteśmy nową marką na rynku wynajmu samochodów, która pragnie redefiniować standardy obsługi klienta i jakości wypożyczalni samochodów. Naszą misją jest być wsparciem i rozwiązaniem dla wszystkich klientów wynajmujących samochody. Poznaj nas bliżej i przekonaj się, dlaczego jesteśmy Twoim najlepszym wyborem.

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy do naszego centrum operacyjnego w Gorzowie Wielkopolskim osoby do działu księgowego.

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzenie do systemu księgowego faktur zakupowych oraz dokumentów prostych

  • Księgowanie wyciągów bankowych

  • Udział w pracach związanych z zamknięciem miesiąca

  • Bieżące wsparcie administracyjne współpracowników

  • Uzgadnianie z działem windykacji rozrachunków

Szukamy do naszego zespołu osoby posiadającej:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Mile widziana znajomość Excela,

  • Skrupulatność, terminowość i samodzielność

  • Znajomość systemu Insert Nexo będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o prace

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia pracy

20 gru 2023;   from: www.olx.pl