Kucharz Restauracja - Zamość

Osoba fizyczna (prywatna)
Zamość Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Samodzielny Kucharz Zmianowy Poszukiwany - Manufaktura Smaku, Zamość

Znana z wyjątkowej jakości dań i pasji do lokalnych produktów, poszukuje doświadczonego i kreatywnego Samodzielnego Kucharza Zmianowego.

Jesteśmy restauracją, która stawia na innowacyjność w kulinariach, jednocześnie czerpiąc z tradycyjnych przepisów regionu.

Jeśli jesteś osobą, która nie boi się wyzwań kulinarnych i chce być częścią naszego dynamicznego zespołu, dołącz do nas!

*Oferujemy:*

- Umowę o pracę na pełny etat w stabilnej firmie.

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

- Pracę w przyjaznym i wspierającym zespole.

- Elastyczny grafik, umożliwiający zachowanie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym.

*Oczekujemy:*

- Minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku.

- Kreatywności w tworzeniu dań oraz pasji do gotowania.

- Umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu.

- Znajomości zasad HACCP.

- Dyspozycyjności do pracy zmianowej, również w weekendy.

*Zakres obowiązków:*

- Przygotowywanie dań zgodnie z obowiązującym menu.

- Utrzymanie porządku i higieny na stanowisku pracy.

- Aktywny udział w tworzeniu nowych pozycji menu.

- Zarządzanie zapasami i kontrola jakości używanych produktów.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i mieć realny wpływ na rozwój Manufaktury Smaku, nie zwlekaj! Wyślij swoje CV Dołącz do nas i pokaż, jak duży smak może mieć pasja!

30 kwi 2024;   from: www.olx.pl