Pomocnik spedytora/dyspozytora

4 500 zł - 5 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Zielona Góra Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma transportowa z siedzibą w Zielonej Górze poszukuje pracownika na stanowisko: Asysten spedytora , prowadzący chłodnie do 3,5t

Miejsce pracy: Zielona Góra

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • motywujący system wynagrodzenia,

  • praca w systemie stacjonarnym,

Wymagania:

  • komunikatywność,

  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji,

  • sprawna obsługa komputera,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego i/lub francuskiego,

  • znajomość giełd transportowych będzie atutem

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie chłodni do 3.5t (z czasem powyżej 3,5t)

  • obsługa klientów,

  • kontakt z kierowcami,

  • nadzór wykonywanych zleceń,

  • handel ładunkami

CV prosimy przesłać na adres e-mailowy.

Szczegółowych informacji udzielę telefonicznie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

2 maj 2024;   from: www.olx.pl