Animator/ Animatorka – praca w Mielnie od 20 maja

Osoba fizyczna (prywatna)
Koszalin Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Spółka Holiday Park & Fun aktualnie poszukuje animatorów do pracy w jednej z hal zabawowych w Mielnie .

Praca od 20 maja . Gwarantujemy darmowe zakwaterowanie.

Zakres obowiązków:

· Organizacja zabaw i atrakcji dla najmłodszych gości hali zabawowej

· Organizacja lekkich animacji wewnątrz strefy zabaw

· Puszczanie baniek mydlanych, pomoc przy kolejce oraz organizacji różnych atrakcji oferowanych na terenie hali zabawowej

· Dbanie o materiały i miejsce pracy

· Zapewnienie bezpiecznej i radosnej atmosfery podczas animacji

Oczekiwania:

· Doświadczenia w pracy z dziećmi

· Umiejętności animowania zabaw dla dzieci,

· Pozytywne nastawienie do pracy, kreatywności, energia

· Umiejętności pracy w zespole

· Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy

· Pozytywne nastawienie do rodziców naszych najmłodszych gości

Oferujemy:

· Nastawienie na współpracę w okresie wakacyjnym

· Współpraca w oparciu o umowę zlecenie

· Bezpłatne zakwaterowanie

· Elastyczny grafik

2 maj 2024;   from: www.olx.pl