Kucharz/pomoc kuchenna

30 zł - 45 zł jedna godzina
Osoba fizyczna (prywatna)
Golub-Dobrzyń Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Zatrudnimy w dobrze prosperującym bistro do pracy zespołowej na stanowisko Kucharza lub pomocy kuchennej. Szukamy osoby najlepiej z doświadczeniem lub po skończonej szkole gastronomicznej.

Zakres obowiązków m.in.:

  • Przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami.

  • Racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat.

  • Dbanie o odpowiednią estetykę potraw.

  • Utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy.

Wymagania - otwartość, komunikatywność, chęć do pracy.

umowa o prace lub umowa zlecenie.

Prosimy również o telefon w razie pytań 51*****39

Lokalizacja: Druga Kuchnia, ul. Konopnickiej 7 B

87-400 Golub-Dobrzyń

24 mar 2023;   from: www.olx.pl