Nowe biuro w Będzinie otwiera nabór! PRACA OD ZARAZ!

5 000 zł - 15 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Sosnowiec Pełnowymiarowy dzień pracy Niepełny etat

Opis:

Miejsce pracy: BĘDZIN

Szukamy ciekawych ludzi, którzy razem z nami, poprzez swój talent, determinację i ciężką pracę, aktywnie wesprą nasz rozwój. Odwdzięczymy się stabilnością zatrudnienia, szkoleniami, rewelacyjną atmosferą, ciekawymi benefitami i wysokim wynagrodzeniem.

Aktualnie prowadzimy nabór na stanowiska:

- DORADCA OPIEKUN KLIENTA

-PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

-SPECJALISTA DS.SPRZEDAŻY

Jakie zadania na Ciebie u nas czekają ?

  • Aktywna sprzedaż i informowanie klientów o ofercie,

  • doradztwo w wyborze oferowanych produktów,

  • realizacja planów sprzedażowych,

  • współpraca z zespołem i dążenie do osiągnięcia aktualnych celów firmy oraz ciągłe doskonalenie wiedzy produktowej i sprzedażowej,

  • pozyskiwanie klientów

  • utrzymywanie trwałych relacji z klientami

Z nami zyskasz:

· Umowę o pracę – posiadamy różne formy zatrudnienia

· Wysokie wynagrodzenie średnio około 8500 brutto

· Profesjonalne szkolenia wstępne z zakresu usług firmy, obsługi klienta, sprzedaży

· Możliwość awansu

· Szkolenia managerskie dla osób przygotowujących się do awansu

· Wyjazdy firmowe i integracyjne

· Codziennie Pyszna kawa

· Rewelacyjną atmosferę w pracy wśród zgranego zespołu, wzajemnie motywującego się do sukcesu

· Wsparcie naszego niezawodnego działu administracji

23 lut 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Sosnowiec
Zatrudnię do dociepleń z doświadczeniem praca od zaraz, po 10,5 godzin. Alkoholikom i turystą budowlanym dzięki.
13 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Sosnowiec
3 000 zł 7 000 zł jeden miesiąc

Opis:

praca od zaraz dla kierowcy kat. b- bus do 3,5t w zabudowie kontener z windą i paleciakiem

startujemy od 2:30 ( dostarczanie towaru na galerie handlowe )

załadunki w sosnowcu

jazda po aglomeracji śląskiej i ...

2 lata temu
8 700 zł 13 000 zł jeden miesiąc

Opis:

———————————————————————

-> SOSNOWIEC - spawacz MAG 135

| Data rozpoczęcia współpracy: OD ZARAZ

| Miejscowość: Sosnowiec

miesiąc temu
8 700 zł 13 000 zł jeden miesiąc

Opis:

———————————————————————

-> SOSNOWIEC - spawacz MAG 135

| Data rozpoczęcia współpracy: OD ZARAZ

| Miejscowość: Sosnowiec

6 dni temu