Junior Graphic Designer

Osoba fizyczna (prywatna)
Kalisz Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma Pupil Foods sp. z o.o. polski producent karmy dla psów i kotów, posiadający silną pozycję na rynku polskim i zagranicznym poszukuje pracownika na stanowisko Junior Graphic Designera.

Masz ciekawe pomysły, śledzisz trendy w branży reklamowej? Masz smak estetyczny, wyczucie koloru i kompozycji? Aplikuj do nas!

Szukamy kreatywnej osoby, która wesprze Dział Marketingu.

Wymagania:

· Bardzo dobra znajomość pakietu Adobe.

· Umiejętność przygotowania materiału do druku.

· Znajomość branży poligraficznej.

· Dobra znajomość programu MS Power Point.

· Znajomość najnowszych trendów w branży reklamowej.

· Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

· Dbałość o szczegóły, kreatywność i twórcze podejście do pracy.

· Zaangażowanie w realizowane zadania.

· Poczucie estetyki i umiejętność prezentowania informacji w atrakcyjnej formie.

Oferujemy:

· Stabilną umowę o pracę na pełen etat W TRYBIE STACJONARNYM

  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon służbowy, komputer).

· Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego.

· Szkolenia.

· Możliwość realizacji nowatorskich projektów.

3 sty 2024;   from: www.olx.pl