Graphic Designer/Junior Graphic Designer

4 500 zł - 6 500 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Kalisz Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Opis stanowiska:

Będziesz pracować w małym i zwinnym zespole marketingowym realizując kreatywne koncepcje dla branży medycznej.

Poznaj nas!

Cześć. Jesteśmy Cogito, Grupa Cogito! Od lat dbamy o zdrowie obywateli naszego kraju realizując na jego całym terenie programy profilaktyki zdrowotnej - choć nie tylko. Stale rośniemy i szukamy ambitnych osób, które zasilą nasz zespół. Obecnie poszukujemy Graphic Designera / Junior Graphic Designera który zajmie się stroną wizualną naszej firmy.

Wzywania:

  • Tworzenie grafik do internetu (social media, kampanie reklamowe) i do druku z uwzględnieniem ich przeformatowania,

  • Skład do druku małych i dużych form drukarskich (ulotki, plakaty, rollupy, standy, billboardy, itp.),

  • Tworzenie assetów marketingowych (infografiki, komponenty, elementy strony internetowej, stopki mailowe, projekty mailingów),

  • Nagrywanie prostych form wideo i robienie zdjęć,

  • Edycja zdjęć i montaż prostych materiałów wideo,

  • Prowadzenie firmowych profili w mediach społecznościowych we współpracy z naszym Copywriterem,

  • Organizacja i przekazywanie współpracownikom finalnych plików,

  • Dbałość o jakość kompozycji.

Wymagamy:

  • Minimum rocznego doświadczenia pracy na podobnym stanowisku w agencji reklamowej lub w wewnętrznym dziale marketingu (z specjalizacją digital + print)

  • Umiejętności samoorganizacyjne,

  • Uwagi do detali, terminowości i komunikatywności,

  • Dobrej znajomości pakietu Adobe (Photoshop, Lightroom, Illustrator, Indesign, Premiere),

  • Mile widziana znajomość programów: Asana, Figma,

  • Znajomości obsługi Social Mediów (FB, Instagram, TikTok),

  • Portfolio - (prosimy o zamieszczenie linka do portfolio w CV),

Zapewniamy:

  • Możliwość rozwoju w stale rosnącej się firmie z branży medycznej,

  • Pracę w otwartym i pozytywnym zespole,

  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę lub kontrakt B2B - do wyboru,

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

  • Pracę w trybie stacjonarnym,

  • Dogodną lokalizację biura (centrum miasta),

  • Nowoczesny sprzęt do pracy..

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • W pierwszym etapie nasza hr skontaktuje się telefonicznie by porozmawiać o doświadczeniu i projektach,

  • Drugi etap będzie składał się z rozmowy rekrutacyjnej w siedzibie firmy z headem działu i zadania rekrutacyjnego,

  • Trzeci etap to spotkanie z headem działu i ceo/coo gdzie zaprezentujesz projekt i będziesz go bronił,

  • Po wewnętrznym spotkaniu podejmiemy decyzję o zatrudnieniu,

  • Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

11 mar 2024;   from: www.olx.pl