Pracownik ochrony z pozwoleniem na broń!

Osoba fizyczna (prywatna)
Marki Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY Z DOPUSZCZENIEM DO BRONI OBIEKTOWEJ

Miejsce pracy: Warszawa (Białołęka, Wilanów)

Twoje zadania: Weryfikacja uprawnień do przebywania w obszarze chronionym,

Kontrola ruchu osobowego,

Cykliczne obchody terenu

Nasze oczekiwania:

Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej – warunek konieczny Dopuszczenie do broni obiektowej – warunek konieczny

Aktualnie badania na kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej

Dyspozycyjności i umiejętności pracy w zespole

Znajomość prawa użycia broni

To oferujemy: Wynagrodzenie 26netto/h

Pracę w systemie 12/24

Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Pracę na renomowanym obiekcie państwowym

Nie zastanawiaj się dłużej. Posiadamy oferty na inne stanowiska związane z ochroną. Zapraszamy do kontaktu.

8 maj 2024;   from: www.olx.pl