Gdzie

Oferty pracy z firmy Solid security sp. z o.o. w Bolesławiec (3 oferty pracy)

Sortuj według:
  • Solid Security Sp. z o.o.
  • Bolesławiec
Opis: Obowiązki: Ochrona obiektów handlowych Wymagania: Niekaralność Dyspozycyjność Odpowiedzialność Sumienność Zaangażowanie Oferujemy: Praca w firmie o ugruntowanej pozycji Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie Stabilność zatrudnienia Wdrożenie ...
4 dni temu
Opis: Zakres obowiązków: Monitorowanie bezpieczeństwa na terenie obiektu Ewidencja ruchu kołowego Raportowanie zdarzeń Przeciwdziałanie stratom Sumienna realizacja obowiązków służbowych Wymagania: Niekaralność Dyspozycyjność – praca w systemie zmianowym ...
28 dni temu
28 zł jedna godzina
Opis: Zakres obowiązków: Ochrona powierzonego mienia Obserwacja i obchody terenu Monitorowanie bezpieczeństwa na podległym terenie Wymagania: Niekaralność Dyspozycyjność Sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki Mile widziane: Mile widziane ...
29 dni temu